Vítáme Vás v tenisovém klubu LTC Mladá Boleslav

Tenisový klub, založený v roce 1902, najdete v krásném prostředí lesoparku Štěpánka. Areál s 10 venkovními kurty patří k nejhezčím v České republice. Klub sdružuje okolo 300 členů všech věkových kategorií.
  
 
 

Sdělení předsedy LTC

Vážení tenisté a přátelé tenisu, dámy, pánové. Máme na tenisu omezený provoz. Určili jsme si nějaká pravidla s ohledem na epidemii, která je všude  kolem nás. Školy jsou zavřené, před obchody se většinou stojí ve dvoumetrových odstupech, do obchodů se pouští po jednom, dvou ( mimo supermarketů ). Ruce si nepodáváme, v mediích nás upozorňují, ať  nikam nechodíme, nenavštěvujeme se, jsme doma. A my nyní máme spustit provoz v tenisovém areálu na 10ti dvou kurtech bez zázemí s tím, že je otevřené jen WC, které musí každý po sobě vydezinfikovat? Pokud povolíme 4 hráče na kurtu ( v našem případě je to 8 hráčů na dvou kurtu, kteří v případě dětí se budou prolínat jako v kafemlýnku !!!), může nastat situace, na 6ti kurtech se bude trénovat ve 4, to je 24 hráčů, k tomu mnohdy doprovod dospělých, když budu při zemi je to 6 rodičů, to je celkem 30, na 4řech rekreačních kurtech budou hrát jen dvouhru, to je celkem 38. Ten samý počet bude čekat 15 minut před hrou až na ně přijde čas. To už máme se správci a nahodilými diváky víc jak cca 80 lidí. Předpokládám, že za toto si opravdu nikdo nechce vzít odpovědnost!!!

Ve středu 15.4. bylo podle mých informací v jedné chvíli v tenisovém areálu  možná 50 lidí ( za omezeného provozu !!! ), vzdálenost nevzdálenost, roušky neroušky. Dámy, pánové, vydržme, soutěže jsou zrušeny resp. z malé části možná odloženy, není kam pospíchat. A co říct rodičům? Je zkrátka epidemie, omezený provoz, nechodí se do škol, kin, divadel, vážení rodiče počkejte, sledujte naše stránky, na kterých budete informováni o situaci a dění. Buďte prosím rozumní, jde v tomto případě o zdraví nejenom vám, ale i vašim dětem !!! Možná za pár týdnu bude vše při starém a posedíme v klidu na verandě v našem krásném areálu.

J.Nezavdal.