Vítáme Vás v tenisovém klubu LTC Mladá Boleslav

Tenisový klub, založený v roce 1902, najdete v krásném prostředí lesoparku Štěpánka. Areál s 10 venkovními kurty patří k nejhezčím v České republice.Klub sdružuje okolo 300 členů všech věkových kategorií.

 

Soutěže smíšených družstev 2022

b_200_150_16777215_00_images_Aktuality22_Mich.jpg

Poslední zápasy soutěží smíšených družstev se dohrály a tak se můžeme podívat na konečná umístění našich týmů. A začneme týmem dospělých A. Ten hrál Středočeskou divizi a skončil s 11 body na 3. místě. Na postup to tentokát nebylo. Tým B ve IV. třídě skončil na 2. místě. V rozhodujícím zápasu podlehl v Benátkách n/J domácím 2:7. Podobný osud měl A tým dorostu,který utrpěl jedinou porážku také v Benátkách n/J a skončil na 2. místě. Družstvo dorostu B ve III. třídě obsadilo konečné 4. místo. Starší žáci skončili s jedním vítězstvím na předposledním 7. místě v I. třídě. V kategorii mladších žáků obsadilo Áčko 3. místo ve II. třídě a Béčko bralo také 3. místo ve III. třídě. A je tady Babytenis. Ve skupině D skončil náš A tým na 3. místě a na 4. místě B tým. Minitenis zaznamenal ve skupině C pro družstvo A 3. místo a pro družstvo B 5. místo. Celkové hodnocení soutěží provede sekce závodního tenisu a určitě bude zveřejněno.

F. Butaš

Celostátní turnaj st. žákyň

b_200_150_16777215_00_images_Aktuality22_Stzacky.jpg

Zveme všechny tenisové příznivce na celostátní turnaj st. žákyň třídy B, který pořádá na Štěpánce LTC Mladá Boleslav v termínu 05.-08.07 2022. Začátek v 9:00 hod. Hrát se bude na 9 kurtech, jeden kurt zůstane k dispozici pro rozehrávky. Občerstvení je zajištěno v areálu klubu. Rozlosování proběhne automaticky systémem ČTS. Těšíme se, že uvidíme i domácí hráčky. Podrobné informace najdete na webu ČTS zde.

F. Butaš.

 

Středočeský pohár veteránů Na Štěpánce

b_200_150_16777215_00_images_Aktuality22_SPV.jpg

Turnaj kategorie G se koná v Mladé Boleslavi 2. července 2022. Turnaje Středočeského poháru veteránů jsou určeny pro všechny zájemce. Jedinou podmínkou účasti je zaplacení startovného 200 Kč za dvouhru při přihlášení předem online, nebo 220 Kč při přihlášení na místě a 150 Kč za dvojici ve čtyřhře. Čtyřhry se přihlašují na místě. Rovněž je možné se přihlásit telefonicky na 777 849 549 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Uzávěrka online přihlášek je vždy ve čtvrtek před konáním turnaje. Přihlášky do kategoriíí nejsou závazné. Lze je změnit při presenci před začátkem turnaje. Nasazuje se podle žebříčku z roku 2021. Podrobnosti zde.

F. Butaš

Volby nového výboru

b_200_150_16777215_00_images_LTClogo.png

V sále kavárny Felicie v Domě kultury v Mladé Boleslavi se 15.6.2022 konala členská schůze tenisového klubu LTC Mladá Boleslav. Předchozí dva roky z důvodu nepříznivé pandemické situace byla vždy zrušena. A protože v letošním roce končí volební období stávajících spolkových orgánů (výboru a revizní komise), byla zároveň volební.

Hlavní zprávu přednesl odstupující předseda klubu Ing. Jiří Nezavdal. V průběhu posledních let se podařilo uskutečnit několik zásadních stavebních akcí. Generální rekonstrukce všech kurtů, nové ozvučení areálu, rekonstrukce klubovny včetně nového elektrorozvodu a obnova zařízení kiosku. Stav oken v objektu si také vyžádal jejich kompletní výměnu. Z ostatních příspěvků lze vyzvednout konstatování ekonomické stability klubu. Na sportovním úseku byla oceněna účast dorosteneckého týmu na Mistrovství ČR družstev staršího dorostu. Zazněla tu však i kritická slova na stav závodního tenisu. Velké poděkování patřilo také všem sponzorům klubu a Magistrátu města Mladá Boleslav.

Novým předsedou tenisového klubu se stal Ing. Jiří Kozderka. Zároveň byl zvolen nový výbor a revizní komise.

Výbor LTC Mladá Boleslav:
 
Ing. Jiří Kozderka
Mgr. Jan Bažant
Mgr. Tomáš Kratochvíl
PaeDr. Miroslav Špalek
Ferdinand Butaš
Mgr. Vladimír Nejedlý
Mgr. Karel Kozák
Tomáš Brožek
Revizní Komise:
 
Mudr. Zdeněk Mazal
Simona Škábová
Marcel Wolf

F. Butaš

Sobotní uzavření areálu

b_200_150_16777215_00_images_Aktuality_Nehra1.jpg

Oznamujeme všem členkám a členům LTC Mladá Boleslav, že v sobotu 18.6.2022 bude tenisový areál otevřen pouze dopoledne v čase 8 - 12 hod. Odpoledne bude uzavřen. Nedělní provoz beze změn.

LTC Mladá Boleslav

Jeden den na Štěpánce

b_200_150_16777215_00_images_Aktuality22_Skola.jpg

Jak probíhá všední den na Štěpánce? Obvykle tu je hodně rušno. Na kurtech č. 1 a č. 2 probíhá trénink pod dohledem M. Špalka. Dnes tu jsou k vidění hráči z Áčka dospělých. Např.: Dan Makovička, Libor Kverek, Pavel Tomáš a Bára Michálková. Z béčka tu zdatně sekunduje Lucie Horáčková. Na kurtu č. 3 určitě uvidíte Vojtu Krinwalda. Na rekreantských kurtech č. 7 a č. 8 právě hraje své utkání družstvo LTC A v soutěži družstev Ligy neregistrovaných hráčů před svými příznivci. Tato soutěž s dlouhou tradicí je velmi oblíbená. No a na dvorcích 9 - 10 se malí adepti tenisu baví v tenisové školičce před zraky svých rodičů.

Fotogalerie:  Trénink    Liga neregistrovaných    Školka

F. Butaš

Pozvánka na volební členskou schůzi

b_200_150_16777215_00_images_Aktuality_LTClogo.png

Vážení sportovní přátelé, Vážení členové tenisového klubu LTC Mladá Boleslav.

LTC Mladá Boleslav Vás zve na členskou schůzi dne 15.6.2022 od 18:00 hod. v sále kavárny Felicie v Domě kultury v Mladé Boleslavi. V posledních dvou letech se členská schůze nekonala z důvodu nepříznivé pandemické situace. Ve snaze předejít případným omezením vykonávat spolkovou činnost byl zvolen červnový termín, oproti klasickému listopadovému. V letošním roce končí volební období stávajících spolkových orgánů (výboru a kontrolní komise) a bude třeba zvolit do spolkových orgánů nové členy (stávající nebo zcela nové). Z tohoto důvodu Vás žádám, abyste každý pečlivě zvážil svou účast na členské schůzi a zúčastnil se jí, a to nejen pasivně, výkonem hlasovacího práva, ale i aktivně, kandidaturou do spolkových orgánů.

Číst dál...

Babolat - akce červen 2022

b_200_150_16777215_00_images_Babolatapokyny_Babmo.jpg

Představujeme Vám červnovou nabídku oficiálního partnera LTC Mladá Boleslav firmy Babolat. Podívejte se na aktuální slevový leták. S případnými objednávkami se obracejte výhradně na naše trenéry, kteří mají tištěné katalogy MATCHPOINT a jsou schopni poradit s výběrem zboží.

LTC Mladá Boleslav

Oblastní přebor - minitenis

b_200_150_16777215_00_images_sampledata_parks_landscape_Minitenis2022_17mini.jpg

V sobotu 11.6.2022 jste mohli být svědky Oblastního přeboru v kategorii minitenisu. Minitenis je "zmenšený tenis" umožňující dětem ve věku do sedmi let hrát tenis podobně jako hrají dospělí na normálním kurtu. Minikurt je menší a má nižší síť, míče jsou lehčí a měkčí, ke hraní se používají kratší a lehčí rakety. Na turnaji jsme viděli hráče nejen z domácího oddílu ale i z Říčan nebo Rohatska. Turnaj proběhl za krásného počasí a samozřejmě i za velké účasti rodičů. V kategorii chlapců zvítězil Dominic Dreier (Sokol Říčany) a mezi dívkami byla nejlepší Nikol Tesárková (LTC Slovan Kladno). Blahopřejeme.

Fotogalerie

F. Butaš

Oblastní přebory st. žákyň a v minitenise

b_200_150_16777215_00_images_Aktuality22_OP.jpg

LTC Mladá Boleslav pořádá v areálu na Štěpánce dne 11. června oblastní přebor v kategorii minitenis. Současně se bude hrát oblastní přebor starších žákyň, který byl do našeho nádherného areálu přesunut z Mnichova Hradiště.

J. Kozderka